John Baptist Jackson tre träsnitt

440668

JOHN BAPTIST JACKSON (1701-c.1780), Tre klärobskyrträsnitt, efter Veronese och Rembrandt, ca 55x35 cm
LITTERATUR: bl a Kainen 20-21

Skador, revor, fläckar, lagningar

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik (2 bud)

3077266
3062936

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.