Oidentifierad konstnär 1800-tal

440666

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ung kvinna, olja på duk, ca 77x64 cm

Renoverad, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (11 bud)
3078376
1 600
3078403
1 600
3078376
3078402
1 400
3078376
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.