Caroline Lindberg

440665

CAROLINE LINDBERG (samtida): "Badnymf 2004", monogramsignerad, olja på duk, 24x22 cm

Historik: Inköpt på Galleri B-fors i Stockholm 2005

Fack 38

Caroline Lindberg

Budhistorik (18 bud)
3077159
1 300
3076755
3076671
3071837
3076669

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.