Toilettebord

440655

TOILETTEBORD, 1800-tal, mahognyfanér, höjd ca 145 med spegel, fasetterat glas, mässingsbeslag, lyrfot, krönt skuret krön, 89x37

ranglig, ytskador, fanérbortfall, senare glas,

Rum 4

Toilettebord

Budhistorik (11 bud)
3068978
3072558
3068978
3062902
3062902
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.