Zorn etsning

440647

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sängpallen", grafiskt blad, signerad i plåten Zorn, 25x19 cm

Något gulnad

Rum 22

Zorn etsning

Budhistorik (16 bud)
3076908
2 600
3076625
2 400
3075916
3075912
3075915

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.