Axel Nilsson oljemålning Färg och Form

440646

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben med kanna och citron, signerad och daterad a tergo 1921, olja på duk, ca 37x28 cm

Smärre färgkrackelering

Rum 15

Budhistorik (9 bud)
3084564
3083066
3082799
600
3082798
550
3082796
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.