Olle Nordberg oljemålning

440645

OLLE NORDBERG (1905-1986): Figurscen, signerad och daterad Olle Nordberg -67, olja på pannå, ca 50x72 cm

Fack 44

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3080008
3080007
1 900
3080006
1 800
3080004
1 700
3080003
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.