Torsten Renqvist etsningar

440643

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (4), "Fragment jorden", I-IV, signerade och daterade 60, etsningar, 46/65, 41x49 cm

Gulnade

Tavelvagn 15

Torsten Renqvist etsningar

Budhistorik (18 bud)
3078666
3078658
1 900
3078638
1 800
3078655
1 800
3078638
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.