Kannor och krus i fajans

440631

KANNOR, 2 st, KRUS, fajans, 17/1800-tal, höjd ca 12-20,5 cm

Skador, lagningar, retuscher

Keramik/Porslin

Kannor och krus i fajans

Budhistorik (7 bud)
3076893
550
3076871
500
3076892
500
3076871
450
3076891

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.