Yrjö Edelmann färglitografi

440612

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paketerad golfspelare, signerad Y Edelmann, numrerad 40/99, ca 62x46 cm

Fack 27

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3076297
1 600
3071952
3071950
3058612
600
3058478
550

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.