Lanternor 1900-talets första hälft

440610

LANTERNOR, 1 par, 1900-talets första hälft, grön- resp rödmålad, höjd ca 23 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

Diverse, Nautica/Technica

Budhistorik (16 bud)
3066511
3 200
3075515
3066511
2 800
3070903
2 600
3066511
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.