Edvin Ollers oljemålning

440608

EDVIN OLLERS (1888-1959), hamnmotiv, signerad och daterad E.Ollers 1955, olja på duk, ca 45x55 cm

Fack 23

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3080804
3080799
3080802
3080799
950
3080797
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.