Stig Claesson pastell

440606

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Landskap med lada, signerad och daterad Stig Claesson -79, färglitografi, ca 42x51 cm

Konst, Teckningar

Fack 24

Stig Claesson pastell

Budhistorik (3 bud)

3064950
3073506
3064950

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.