Petter Thoen

440598

PETTER THOEN (född 1943): "Maybe..." signerad och numrerad P Thoen 1/30, färgserigrafi, 30x43 cm

Fack 26

Petter Thoen
Budhistorik (22 bud)
3092227
2 600
3090776
2 400
3092226
2 400
3090776
1 800
3089957
1 700

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.