Dalahäst Andreas Wargenbrant

440595

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst, förgylld brons, skyltmärkt W, numrerad 2/50, höjd ca 92 cm

Konst, Skulpturer

Rum 3

Dalahäst Andreas Wargenbrant

Budhistorik (12 bud)
3081293
13 000
3081196
12 500
3081196
11 500
3073657
11 000
3073657
10 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.