Erling Johansson pastell

440587

ERLING JOHANSSON (född 1934): "Sprattelgumma", signerad och daterad Erling -83, olja på pannå, ca 86x104 cm

Erling Johansson pastell

Budhistorik (4 bud)

3075509
1 600
3075128
3060171
3058387

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.