Pierre Olofsson färglitografi

440584

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, épreuve d'artiste (med dedikation), färglitografi, bladstorlek 50x45 cm

Rum 9, Vagga 4

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3075304
1 400
3074566
1 300
3069578
3058314

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.