Ulf Gripenholm färglitografi

440581

ULF GRIPENHOLM (född 1943): I vattnet, signerad Ulf Gripenholm, 110/150, färglitografi, bladstorlek 50x38 cm

Rum 9, Vagga 4

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3076063
3067111
650
3060182
3059444

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.