Adrian van Arkel olja

440579

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stockholmsmotiv - utsikt mot Skeppsholmen från söder, signerad Arkel, olja på duk, 40x80 cm

Fack 10

Adrian van Arkel olja

Budhistorik (8 bud)
3075976
1 300
3075883
3075972
3075883
3075877

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.