Berndt Wennström olja

440578

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Förbrukad, signerad B Wennström, olja på duk, 81x100 cm

Rum 20

Berndt Wennström olja

Budhistorik (12 bud)
3072313
6 000
3072311
4 600
3072308
4 400
3068341
4 200
3067763

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.