Berndt Wennström olja

440576

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Rulltrappan, signerad B Wennström, olja på duk, 116x89 cm

Rum 20

Berndt Wennström olja

Budhistorik (11 bud)
3075346
6 000
3075342
5 400
3075341
5 200
3074291
5 000
3070422

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.