Klaffbord 1800-tal

440573

KLAFFBORD, furu, 1800-tal, genomgående låda, höjd ca 77, 121x60, 110 cm

Skiva med mindre lagning, senare dragknoppar

Rum 4

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3076411
3075979
3076410
3075979

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.