Soffa design Malmsten

440567

CARL MALMSTEN, "Samsas", soffa, 1900-talets mitt, blå ylleklädsel, längd ca 175 cm

Klädsel med slitage o fläckar

Möbler, Soffor, Design

Rum 18

Soffa design Malmsten

Budhistorik (19 bud)
3076364
5 000
3076353
4 800
3076337
4 600
3076346
4 400
3076337
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.