Helmtrud Nyström färglitografi

440565

HELMTRUD NYSTRÖM, (samtida): "Atoll" signerad och daterad Helmtrud Nyström 1981, 16/90 alt 1, bladmått ca 23x22 cm

Fack 19

Budhistorik (7 bud)
3072930
550
3081581
550
3072930
500
3081579
450
3072930

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.