Fåtöljer 1900-talets andra hälft

440564

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i betsad bok, klädsel i skin, centralfot i metall, höjd ca 102, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage

Rum 19

Budhistorik (4 bud)

3075204
3075201
950
3074799
3073244

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.