Taklampa Orrefors

440562

TAKLAMPA, Orrefors, stomme i mässing med glaskupa, 1900-talets mitt, totalhöjd ca 86, diameter 80 cm

Nagg, mittstam med skador sprickor

Belysning, Taklampor

Taklampa Orrefors

Budhistorik (32 bud)
3075244
22 000
3075119
21 000
3075119
20 000
3075121
20 000
3075119
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.