Yrjö Edelmann färglitografi

440561

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, 236/250, färglitografi, ca 82x61 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (25 bud)
3083075
3083071
3083069
1 900
3083050
1 800
3083064
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.