Ring 18 k vitguld med diamanter

440558

RING, 18 k vitguld, åttkantslipade diamanter totalt ca 0,06 ct, fadeninfattade diamanter med millegriffedekor, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,4 g

Bruksslitage, flertalet repor

Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
3075416
3065166
3061450
3065164
3061450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.