Ring 18 k vitguld med diamanter

440557

RING, 18 k vitguld, gammalslipad diamant samt åttkantslipade sidostenar, totalt ca 0,68 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 5,1 g

Bruksslitage, mittsten med nagg, en diamant saknas

Guld/Smycken

Budhistorik (19 bud)
3075578
3 800
3075524
3 600
3075089
3 400
3074911
3 200
3068547

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.