Stolar Nationalromantik

440552

STOLAR, 6 st., Nationalromantik, tidigt 1900-tal, skurna i ek, präglade skinnsitsar, sitthöjd ca 45, total höjd 100 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, några sitsar med revor

Hylla 9

Stolar Nationalromantik

Budhistorik (8 bud)
3075370
850
3075405
3075370
750
3075404
700
3075370
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.