Joan Miro färglitografi

440548

JOAN MIRĶ (1893-1983): Homenatge ā Joan Prats, 1972, signerad och numrerad Mirķ 86/150, färglitografi, ca 75x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 852

Ej examinerad ur ram

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3076556
11 500
3076555
11 000
3076550
10 500
3076542
10 000
3076549
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 097 EUR, 1 234 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.