Angelica Wiik färglitografi

440538

ANGELICA WIIK (född 1960): "Narr", färglitografi med glitter, signerad Angelica Wiik EA, bladmått ca 60x39 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3077308
1 700
3076362
1 600
3077305
1 600
3076362
3077304
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.