Käppar omkring 1900

440519

KÄPPAR, 5 st, omkring år 1900, varierande modeller samt material, knoppar bl a nysilver och ben samt en knopp i nefrit samt beslag i 14k guld, delvis spanskrör, längd ca 82-91 cm

Slitage, skador och lagning

Diverse, Hem

Käppar omkring 1900

Budhistorik (27 bud)
3074146
3074141
2 800
3074145
2 800
3074141
2 600
3073164
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.