Fat Mexico

440518

FAT, 5+1, sterlingsilver, varav 5 st stämplade Ortega Mexico, vågiga brätten, diameter 18 cm samt en stämplad Industria peruana, diamater 16,5 cm, total vikt ca 1390 g

Repor, bruksslitage

Silver

Fat Mexico

Budhistorik (2 bud)

3073570
4 400
3056476
4 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.