Frimurarglas

440496

FRIMURARGLAS, 6 st, 1900-tal, fasettslipad fot med graverad dekor av bl a murarslev, hexagram med bokstaven G, passare och vinkelhake, höjd ca 8,5 cm

Smärre kantnagg förekommer

Glas, Servisglas

Frimurarglas

Budhistorik (7 bud)
3083218
1 700
3073157
1 600
3073156
3073153
3072892

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.