Sten Oscar Rundgren oljemålning

440483

STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931), "Rönnbär på Trollholmen", signerad SR, a tergo daterad -93, olja på duk, ca 55x65 cm

Fack 30

Budhistorik (47 bud)
3089710
6 200
3089725
6 200
3089710
6 000
3089714
6 000
3089710
5 800

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.