Sten Oscar Rundgren oljemålning

440479

STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931), "Lyckliga Lotta och Pelargonia", signerad SR, a tergo daterad -06, olja på duk, ca 80x100 cm

Rum 15

Budhistorik (8 bud)
3073329
4 400
3060832
4 200
3073304
3060832
3 800
3073303
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.