Per Sundberg oljemålning

440472

PER SUNDBERG (1887-1968): Gårdsmiljö med dam, signerad och daterade P. Sundberg 1934, olja på duk, ca 48x70 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Per Sundberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3073640
2 400
3074003
2 400
3073640
3073861
3073640
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.