Orientmatta

440468

ORIENTMATTA, semiantik, signerad, ca 320x228 cm

Långsidor med slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (23 bud)
3074407
6 200
3073912
6 000
3074402
6 000
3073912
5 800
3074147
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.