Tågdelar Märklin

440465

TÅGDELAR MÄRKLIN, spår 0. 1900-talets första hälft, bestående av 2 personvagn 17230, öppen fraktvagn 8660, urverksdrivet ånglok med tender R880, flertal spårdelar/skenor bl a korsningar och växlar, uppdragsnyckel medföljer

Ej funktionstestade, smärre skador

Ändringar/tillägg
Uppdragsnyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Leksaker, Diverse

Tågdelar Märklin

Budhistorik (2 bud)

3073864
3058041

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.