Helmer Osslund oljemålning

440456

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskapsvy, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper, uppklistrad på kartong, ca 43x34 cm

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3073955
6 400
3063688
3062016

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.