Spegel senempire 1800-tal

440450

SPEGEL, 1800-talets mitt, senempire, senare bronserad skuren dekor samt dekor i pastellage, höjd ca 140x55 cm

Slitage/skador, senare glas, senare bronsering, krön löst, medaljong med spricka, pastellage med skador

Speglar

Spegel senempire 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3086574
2 400
3086555
3075579
3075579
1 700
3086553
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.