Byrå sengustaviansk stil

440448

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, intarsiadekor i bl.a. palisander, skiva i marmor, beslag i patinerad mässing, höjd 80, 110x47 cm CITES-intyg medföljer

smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
3098177
2 400
3098159
3097978
3098158
3097978
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.