Matbord

440445

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i blå stenimitation, med underreden i plexiglas, höjd ca 73, 200x110 cm

Bruksslitage och repor

Rum 11

Matbord

Budhistorik (5 bud)
3073751
750
3073750
550
3073749
3073748
3061581

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.