Soffbord teak

440428

SOFFBORD, rektangulär modell som med uppfällda klaffar bildar en ellipsformad skiva, benställning i massiv teak, infällda dekorationsgångjärn i mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 52, 90 x 67 respektive 119,5 x 96,5 cm

Bruksslitage, något märke

Rum 6

Soffbord teak

Budhistorik (1 bud)

3079570
2017-02-17 11:20:51

2017-02-17 kl 18:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.