Stolar Göran Malmvall Svensk Fur

440415

GÖRAN MALMVALL, karmstolar, 2 st., stolar, 2 st., 1900-talets mitt, Svensk fur, sportstugemöbler, sitthöjd ca 44 cm

Torrsprickor, slitage, några ben aningen lösa

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

3073479
500
3068009
450

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.