Toilettebord 1950-tal

440414

TOILETTEBORD, 1950-tal, teak, två speglar och lådor, en lampa, höjd 130, 96x40 cm

Slitage, mindre fanerskador, elknapp skadad

Rum 5

Toilettebord 1950-tal

Budhistorik (16 bud)
3078187
1 600
3077765
3077765
1 300
3078186
3077765

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.