Fåtölj Laminett Ekström

440412

FÅTÖLJ, "Laminett", formgiven av Yngve Ekström, Swedese, bok, sitthöjd ca 43 totalhöjd ca 82 cm

Skador: Klädsel med slitage, hål

Möbler, Fåtöljer, Design

Hylla 9

Fåtölj Laminett Ekström

Budhistorik (12 bud)
3078033
1 600
3077400
3078032
3077400
1 400
3078031
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.