Barbie Skipper och Ken dockor

440408

BARBIE, MIDGE OCH SKIPPER DOCKOR. 3 st, 1960-tal, Barbie och Midge i fabriksförpackningar, Skipper "Tvist and Turn" Taiwan, 13 produktkataloger, diverse skor samt kläder, delvis original medföljer, dessutom meföljer dockservis i porslin

Barbie, Midge och förpackningarna med skador, slitage

Diverse, Leksaker

Visas på begäran

Barbie Skipper och Ken dockor

Budhistorik (10 bud)
3082241
750
3078591
700
3082240
650
3078591
600
3082239
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.