Eugen Trost tekoppar Zebra

440402

EUGEN TROST, "Zebra", 4 kaffekoppar med fat samt MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", 4 kaffekoppar med fat, stämplade Rörstrand resp. Gefle

Zebrakoppar med visst slitage, 2 koppar med spricka

Keramik/Porslin

Monter 13

Eugen Trost tekoppar Zebra

Budhistorik (10 bud)
3073893
1 700
3073882
1 600
3068056
3071790
3068056
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.